https://goroshina.ua/

Невірне відображення кодування в консолі ERAC при використанні БД MySQL 5.X

При установці ESET Remote Administrator (ERA) і виборі в якості бази даних MySQL 5.X, в таблицях вказується кодування Windows-1251 (CP1251). Проте сервер поміщає і відображає дані в іншому кодуванні, наприклад, у вигляді довільних символів або знаків питання.

Вирішення проблеми : Використання інших мовних версій ОС і ERA Server ситуацію не змінюють. Програма ERA не має параметра налаштування, який дозволив би розв'язати цю проблему.

Обхідний шлях:

1. Необхідно настроїти кодування в налаштуваннях мовних параметрів системи; для російської мови залишити тільки російське кодування.

2. Щоб встановити або видалити кодові сторінки таблиць перетворення треба виконати наступні дії:

  • увійти до системи з обліковим записом "Адміністратор" або члена групи Адміністратори.
  • переконатися, що параметри мережевої політики дозволяють виконати необхідні процедури.
  • натиснути кнопку Пуск на вкладці Додатково в групі Кодові сторінки таблиць перетворення виконати одно з наступних дій :
    • встановити прапорець поряд з кодовою сторінкою таблиці перетворення, яку треба встановити.
    • зняти прапорець поряд з кодовою сторінкою таблиці перетворення, яку треба видалити.

3. Натиснути кнопку OK або Застосувати, щоб виконані зміни набули чинності.

Багато " старих" програм написані без використання символів Юнікод. Для правильного відображення цих програм необхідно встановити відповідну кодову сторінку таблиці перетворення, щоб Microsoft Windows могла правильно зіставляти символи програми з символами Юнікод. Кодові сторінки таблиць перетворення, які відображаються в списку, але недоступні, були автоматично встановлені Windows. Видалення цих таблиць неможливе.

У Vulkan777 казино є кілька причин для того, щоб Ви вирішили зареєструватися, це - ліцензовані ігрові автомати і приємні бонусні пропозиції, якісний сервіс. Вам буде приємно грати на цікавих і барвистих онлайн слотах, які приносять велику віддачу. Якщо пощастить - ви отримаєте непогані грошові призи.

Якщо налаштування кодування виконані вірно, то необхідно на SQL-сервері у файл my.ini (my.cnf) в секцію [mqsqld] додати Microsoft Windows Server 2000/2003

Версії MySQL 5.0 і вище

ESET Remote Administrator 3.0

Акция на конкурентный переход от ESET

(2021-01-01)

Вы можете осуществить переход с лицензионных продуктов других производителей антивирусного по на решения ESET и получить скидку 30%

Подробней

Акция на продление лицензий ESET

(2021-01-01)

Во время продления лицензии на 1 год предоставляется скидка 40% от прайсовой стоимости новой лицензии.

Подробней

Все акции

GREYCORTEX MENDEL 3.7

(2021-03-22)

Компания GREYCORTEX является одной из участниц технологического альянса ESET, созданный для обеспечения надежной защиты государственных и частн

Подробней

УГРОЗА ДЛЯ ANDROID, ЧТО РАССПРОСТРАНЯЕТСЯ ЧЕРЕЗ WHATSAPP

(2021-02-23)

Недавно было обнаружено новую вредоносную программу, что расспространяется через WHATSAPP у пользователей операционной системы ANDROID.

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2024