https://goroshina.ua/

Як настроїти ERA, щоб клієнти могли отримувати оновлення баз сигнатур вірусів по локальній мережі?

У локальній мережі клієнтські комп'ютери керовані ESETRemote Administrator можуть бути налаштовані на отримання оновлень баз цих сигнатур вірусів по мережі, без використання інтернету на цих робочих станціях. Для цього існує чотири способи налаштування. Метою цієї статті є допомогти вам вирішити, який метод краще для вас підходить, і направити вас до потрібної інструкції.

Метод 1: Стандартне HTTP дзеркало

Найширше використовуваний метод. Він полягає у використанні вашого сервера, який завантажує бази цих сигнатур вірусів з серверів ESET. Завантаження відбувається один раз, після чого ваші робочі станції можуть зробити оновлення баз цих сигнатур вірусів безпосередньо з сервера по локальній мережі. Цей метод запобігає надмірності трафіку при використанні інтернету і не залежить від ваших індивідуальних налаштувань на робочі станції (відсутність інтернету/відкриті

Метод 2: Загальна тека Дзеркала в мережі

Конфігурації Дзеркала на сервері залишаються колишніми. Ви можете використати вашу локальну мережу для расшаривания теки із загальним доступом, в яку поміщаються файли Дзеркала, завантажені вашим сервером. Таким чином, ваш сервер робить завантаження оновлень також одного разу. Хоча ми рекомендуємо використати перший метод, ви можете також користуватися загальною текою, у разі, якщо у вас використовується внутрішня фільтрація мережі, яка блокує обмін HTTP трафіку між сервером і клієнтами.

Метод 3: Оновлення безпосередньо з серверів ESET по мережі інтернет.

Ви можете настроїти ваші клієнти для завантаження оновлення сигнатур вірусів безпосередньо з серверів компанії ESET через інтернет. Ви можете вибрати цей метод, якщо ваш локальний сервер є ненадійним або працює не постійно. Таким чином, ваші клієнти матимуть можливість робити оновлення, якщо ваш сервер не працездатний. Крім того ваші клієнти отримають оновлення вмитьВи можете використати 1 або 2 метод, а цим методом користуватися на окремих клієнтських комп'ютерах. Для використання методу 3 потрібне що б на клієнтському комп'ютера був доступний інтернет з мінімально рекомендованою пропускною спроможністю каналу, з правильно відкритими портами і без використання мережевого екрану, блокуючого оновлення з серверів ESET.

Метод 4: Microsoft IIS Дзеркало.

Як і в методі номер 1, можливе створення дзеркала оновлення через ваш сервер і подальше налаштування клієнтських комп'ютерів для оновлення по локальній мережі. Потім ви можете зробити установку Microsoft Internet Information Services (IIS) в якості сервера оновлень. Цей спосіб добре підходить вам, якщо у вашій мережі вже використовується Microsoft IIS і ваші співробітники добре з ним знайомі. Крім того цей спосіб підходить великим підприємцям з великою кількістю робочих станцій в мережі.

Акция на конкурентный переход от ESET

(2021-01-01)

Вы можете осуществить переход с лицензионных продуктов других производителей антивирусного по на решения ESET и получить скидку 30%

Подробней

Акция на продление лицензий ESET

(2021-01-01)

Во время продления лицензии на 1 год предоставляется скидка 40% от прайсовой стоимости новой лицензии.

Подробней

Все акции

GREYCORTEX MENDEL 3.7

(2021-03-22)

Компания GREYCORTEX является одной из участниц технологического альянса ESET, созданный для обеспечения надежной защиты государственных и частн

Подробней

УГРОЗА ДЛЯ ANDROID, ЧТО РАССПРОСТРАНЯЕТСЯ ЧЕРЕЗ WHATSAPP

(2021-02-23)

Недавно было обнаружено новую вредоносную программу, что расспространяется через WHATSAPP у пользователей операционной системы ANDROID.

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2024