https://goroshina.ua/

Допоміжний профіль, створений за допомогою ESET Remote Administrator 2.0.29, не відображається після перенесення його на робочі станції клієнтів

Якщо використовується ESET Remote Administrator 2.0.29 і створений пакет установки, основний, що містить, і допоміжний профілі, рекомендується ознайомитися з відомостями, викладеними у цій статті. Відомості цієї статті не відносяться до більше ранніх і пізніших версій ESET Remote Administrator.

Якщо допоміжний профіль створений в редакторові налаштувань ESET і перенесений на комп'ютери клієнтів, у клієнтів відображатиметься тільки основний профіль. В якості тимчасового рішення виконаєте наступні дії:

  1. В процесі створення пакету настройте належним чином основний профіль.
  2. Після перенесення пакету на робочі станції клієнтів, в консолі ESET Remote Administrator перейдіть на вкладку Клієнти (Clients) і виберіть усіх клієнтів, до яких треба застосувати основний і допоміжний профілі.
  3. Правою кнопкою миші клацніть вибраних Додайте допоміжний профіль і перенесіть нову конфігурацію на комп'ютери клієнтів.

Акция на конкурентный переход от ESET

(2021-01-01)

Вы можете осуществить переход с лицензионных продуктов других производителей антивирусного по на решения ESET и получить скидку 30%

Подробней

Акция на продление лицензий ESET

(2021-01-01)

Во время продления лицензии на 1 год предоставляется скидка 40% от прайсовой стоимости новой лицензии.

Подробней

Все акции

GREYCORTEX MENDEL 3.7

(2021-03-22)

Компания GREYCORTEX является одной из участниц технологического альянса ESET, созданный для обеспечения надежной защиты государственных и частн

Подробней

УГРОЗА ДЛЯ ANDROID, ЧТО РАССПРОСТРАНЯЕТСЯ ЧЕРЕЗ WHATSAPP

(2021-02-23)

Недавно было обнаружено новую вредоносную программу, что расспространяется через WHATSAPP у пользователей операционной системы ANDROID.

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2024