Перехід з ESET NOD32 Antivirus для IBM Lotus Domino 2.7 на для ESET Mail Security для IBM Lotus Domino

Для оновлення до нової версії ESET Mail Security для IBM Lotus Domino, спочатку необхідно видалити ESET NOD32 Antivirus для IBM Lotus Domino. Для безпечного видалення ESET NOD32 Antivirus для IBM Lotus Domino, виконаєте вказані нижче дії. Ця процедура видалить AMFE плагін ESET NOD32 Antivirus для IBM Lotus Domino.

 1. Видалення ESET NOD32 Antivirus для IBM Lotus Domino.

  Витягніть настановний пакет, який був відправлений до вас на компакт-диску або завантажите його з веб-сайту компанії ESET по посиланню (потрібно ім'я користувача і пароль для ESET Mail Security для IBM Lotus Domino).

  Запустіть настановний файл, який відповідає вашій операційній системі :

  Windows 2000/2003 Server: Setup2k.exe

  Windows NT Server : Setupnt.exe

  Програма установки шукатиме файл notes.ini для поточного IBM Lotus Domino і запропонує вам використати перший Введіть шлях до потрібного файлу notes.ini і натисніть клавішу Enter.

  Установник виявить попередню версію ESET NOD32 Antivirus для Lotus Domino, вам буде запропоновано видалити її. Натисніть Y, а потім Enter. Почекайте, поки видалення завершиться.

  Після завершення видалення натисніть будь-яку клавішу, щоб закрити діалогове установки.
 2. Видалення ESET NOD32 Antivirus v 2.7.

  Наслідуйте інструкції по видаленню в статті з бази знань : Як видалити або переустановити ESET Smart Security / ESET NOD32 Antivirus? (3.x).

  Вам буде запропоновано перезавантажити сервер після видалення.
 3. Установка ESET Mail Security для IBM Lotus Domino.

  Для отримання інструкцій про те, як безпечно встановити ESET Mail Security для IBM Lotus Domino і настроїти параметри см документацію до продукту.

  ESET Mail Security для Lotus Domino це новий продукт з новими можливостями, тому він не є повністю сумісним з ESET Remote Administrator (ERA) версії 4. Є три способи

  • Використайте ESET Security пошта для IBM Lotus Domino і ERA версії 4 (з певними обмеженнями - неможливість редагувати налаштування ESET Mail Security для IBM Lotus в редакторові конфігурації ESET, адміністратор не може запустити перевірку на вимогу в ESET Mail Security для IBM Lotus Domino).
  • Використайте ESET Mail Security для IBM Lotus Domino і ERA версії 4 з цим виконуваний файл, щоб оновити ESET Редактор конфігурації.
  Примітка. ESET Mail Security для IBM Lotus Domino повністю підтримується ESET. ESET NOD32 Antivirus для Lotus Domino версії 2.7 не підтримується з 29 травня 2012.

  Ліцензії на ESET NOD32 Antivirus для IBM Lotus Domino повністю поєднаємо з ESET Mail Security для IBM Lotus Domino. Таким чином, ви можете використати цю ліцензію для нового продукту.

Акция на конкурентный переход от ESET

(2021-01-01)

Вы можете осуществить переход с лицензионных продуктов других производителей антивирусного по на решения ESET и получить скидку 30%

Подробней

Акция на продление лицензий ESET

(2021-01-01)

Во время продления лицензии на 1 год предоставляется скидка 40% от прайсовой стоимости новой лицензии.

Подробней

Все акции

GREYCORTEX MENDEL 3.7

(2021-03-22)

Компания GREYCORTEX является одной из участниц технологического альянса ESET, созданный для обеспечения надежной защиты государственных и частн

Подробней

УГРОЗА ДЛЯ ANDROID, ЧТО РАССПРОСТРАНЯЕТСЯ ЧЕРЕЗ WHATSAPP

(2021-02-23)

Недавно было обнаружено новую вредоносную программу, что расспространяется через WHATSAPP у пользователей операционной системы ANDROID.

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2023