https://goroshina.ua/

Оптимізація ESET Gateway Security для відвертання можливих проблем при відтворенні потокового відео

У деяких конфігураціях, у Вас можуть виникнути проблеми з відтворенням потокового відео в мережі. Наприклад, Ваш медіа-плеєр може бути не в змозі заповнити свій відео буфер, внаслідок чого можуть виникнути затримки і проблеми з синхронізацією під час відеоконференції. Якщо Ви зіткнулися з подібною проблемою, ми рекомендуємо додати виключення для адреси цього потокового відео у файл білого списку, який знаходиться в теці HTTP каталогу конфігурації ESET. Якщо Ви хочете виключити адресу з потокового сканування, будь ласка, використайте наступні інструкції:

1. Додайте адресу потокового відео, яку Ви хочете виключити із сканування у файл whitelist_url. Щоб додати виключення, заміните адресу потокової адреси, вказаної як приклад тим, який Ви хочете виключити, і виконаєте команду:

echo "streaming.address.com: 80/*" >> /etc/esets/http/whitelist_url

2. Для того, щоб завершити додавання / видалення URL адрес, необхідно перезапустити daemon ESETS. Використовуйте наступну команду, щоб виконати негайне перезавантаження:

/etc/init.d/esets daemon restart

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, використайте наступну команду для читання сторінки man esets_http:

man esets_ http

Акция на конкурентный переход от ESET

(2021-01-01)

Вы можете осуществить переход с лицензионных продуктов других производителей антивирусного по на решения ESET и получить скидку 30%

Подробней

Акция на продление лицензий ESET

(2021-01-01)

Во время продления лицензии на 1 год предоставляется скидка 40% от прайсовой стоимости новой лицензии.

Подробней

Все акции

GREYCORTEX MENDEL 3.7

(2021-03-22)

Компания GREYCORTEX является одной из участниц технологического альянса ESET, созданный для обеспечения надежной защиты государственных и частн

Подробней

УГРОЗА ДЛЯ ANDROID, ЧТО РАССПРОСТРАНЯЕТСЯ ЧЕРЕЗ WHATSAPP

(2021-02-23)

Недавно было обнаружено новую вредоносную программу, что расспространяется через WHATSAPP у пользователей операционной системы ANDROID.

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2024