https://goroshina.ua/

Видалення тегів повідомлення, доданих до електронних повідомлень

ESET Smart Security / ESET NOD32 Antivirus дозволяє додавати повідомлення до вихідних або таких, що входять електронних сполучень з вказівкою про те, що повідомлення просканувалося і не заражене. Ці повідомлення легко виділяються. Їх також можна настроїти для відображення тільки із зараженими повідомленнями. Щоб видалити повідомлення або змінити їх налаштування, необхідно виконати наступні дії:

  1. Клацнути значок антивіруса в області повідомлень Windows, щоб відкрити головне вікно програми, або вибрати команди Пуск - Усі програми - ESET - ESET Smart Security або ESET NOD32 Antivirus.
  2. Натиснути клавішу F5, щоб відкрити вікно розширеного налаштування. У верхній частині деревовидної структури вибрати Інтернет і електронна пошта - Захист поштового клієнта.
  3. У області Попередження і повідомлення встановити особисті налаштування для пошти, що входить і виходить. Також слід врахувати, що стандартний шаблон, який додається до теми заражених електронних повідомлень, не може бути змінений.

Акция на конкурентный переход от ESET

(2021-01-01)

Вы можете осуществить переход с лицензионных продуктов других производителей антивирусного по на решения ESET и получить скидку 30%

Подробней

Акция на продление лицензий ESET

(2021-01-01)

Во время продления лицензии на 1 год предоставляется скидка 40% от прайсовой стоимости новой лицензии.

Подробней

Все акции

GREYCORTEX MENDEL 3.7

(2021-03-22)

Компания GREYCORTEX является одной из участниц технологического альянса ESET, созданный для обеспечения надежной защиты государственных и частн

Подробней

УГРОЗА ДЛЯ ANDROID, ЧТО РАССПРОСТРАНЯЕТСЯ ЧЕРЕЗ WHATSAPP

(2021-02-23)

Недавно было обнаружено новую вредоносную программу, что расспространяется через WHATSAPP у пользователей операционной системы ANDROID.

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2024