https://goroshina.ua/

Проблеми з доступом в інтернет після установки Антивіруса ESET NOD32

Проблеми з доступом в інтернет після установки антивіруса ESET NOD32 можуть проявлятися по-різному. Може повністю не працювати інтернет, можуть просто не відкриватися сторінки у браузері, але при цьому працюватимуть поштові програми або icq клієнти.

Можливі причини проблеми : Іноді шпигунські програми проникають в winsock (інтерфейс взаємодії додатків і мережі). Після установки антивіруса, він може видалити шпигунську програму і розірвати цей ланцюг. У разі, якщо просто не працює браузер, то швидше за все справа у фільтрації протоколів, або захисті доступу в інтернет по HTTP.

Порядок усунення :

1. Можна спробувати переустановити продукт.

2. Якщо не допомагає, натиснути Пуск - Виконати, у віконці, що відкрилося, набрати cmd, натиснути OK, після чого відкриється таке вікно:

Набрати в нім netsh winsock reset і натиснути Enter. При успішному скиданні каталогу Winsock з'явиться повідомлення: Скидання каталогу Winsock Якщо не працює браузер (будь-яка сторінка відображається як порожнє біле поле), треба відкрити ESET NOD32 і натиснути клавішу F5. Відкриється вікно розширених налаштувань. Далі треба вибрати Інтернет і електронна пошта - Захист доступу в інтернет - Фільтрація протоколів - Виключені застосування - і встановити галочку на використовуваний веб-браузер.

Акция на конкурентный переход от ESET

(2021-01-01)

Вы можете осуществить переход с лицензионных продуктов других производителей антивирусного по на решения ESET и получить скидку 30%

Подробней

Акция на продление лицензий ESET

(2021-01-01)

Во время продления лицензии на 1 год предоставляется скидка 40% от прайсовой стоимости новой лицензии.

Подробней

Все акции

GREYCORTEX MENDEL 3.7

(2021-03-22)

Компания GREYCORTEX является одной из участниц технологического альянса ESET, созданный для обеспечения надежной защиты государственных и частн

Подробней

УГРОЗА ДЛЯ ANDROID, ЧТО РАССПРОСТРАНЯЕТСЯ ЧЕРЕЗ WHATSAPP

(2021-02-23)

Недавно было обнаружено новую вредоносную программу, что расспространяется через WHATSAPP у пользователей операционной системы ANDROID.

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2024