https://goroshina.ua/

Як видалити панель інструментів антиспаму ESET NOD32 Smart Security з додатка Microsoft Outlook?

Панель інструментів антиспаму ESET Smart Security за умовчанням відображається в додатках Microsoft Outlook, Outlook Express і Windows Mail. На ній представлені функції, за допомогою яких можна швидко визначити одно або декілька повідомлень як Спам (Spam) або Не спам (Not spam), а також класифікувати адресу електронної пошти як Довірену адресу (Trusted address - білий список) або небажану адресу (Spam address - чорний список). Також з панелі інструментів можна отримати швидкий доступ до налаштувань сканування і захисту від спаму додатка ESET NOD32 Smart Security.

Щоб видалити панель інструментів антиспаму тільки на поточний сеанс, необхідно запустити додаток Microsoft Outlook і вибрати меню Вид. Далі треба вибрати пункт меню Панелі інструментів і зняти прапорець ESET NOD32 Smart Security. Щоб повністю видалити панель інструментів, необхідно виконати щоб відкрити вікно Додаткових налаштувань. У дереві меню вибрати Інтернет і електронна пошта - Захист поштового клієнта - Інтеграція з поштовим клієнтом.

  1. Зняти прапорець Інтегрувати в Microsoft Outlook. При використанні додатка Outlook Express, Windows Mail або Mozila Thunderbird зняти відповідний прапорець.

  2. Натиснути кнопку ОКИ, щоб зберегти зміни.
  3. Вийти з додатка Microsoft Outlook і повторно запустите його. Панель інструментів антиспаму ESET NOD32 Smart Security більше не повинна відображатися.

Акция на конкурентный переход от ESET

(2021-01-01)

Вы можете осуществить переход с лицензионных продуктов других производителей антивирусного по на решения ESET и получить скидку 30%

Подробней

Акция на продление лицензий ESET

(2021-01-01)

Во время продления лицензии на 1 год предоставляется скидка 40% от прайсовой стоимости новой лицензии.

Подробней

Все акции

GREYCORTEX MENDEL 3.7

(2021-03-22)

Компания GREYCORTEX является одной из участниц технологического альянса ESET, созданный для обеспечения надежной защиты государственных и частн

Подробней

УГРОЗА ДЛЯ ANDROID, ЧТО РАССПРОСТРАНЯЕТСЯ ЧЕРЕЗ WHATSAPP

(2021-02-23)

Недавно было обнаружено новую вредоносную программу, что расспространяется через WHATSAPP у пользователей операционной системы ANDROID.

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2024