https://goroshina.ua/

Режими роботи брандмауера ESET NOD32 Smart Security і взаємодія з користувачем

Персональний брандмауер - цей пристрій, що виконує функції драйвера мережевого трафіку і управляє взаємодією у рамках локальної мережі або Інтернету. За допомогою заздалегідь визначених правил брандмауер аналізує цю взаємодію і приймає рішення про його дозвіл або заборону. Найосновніша функція брандмауера - захист приватних мереж або комп'ютерів від вторгнення з боку потенційно небезпечних зовнішніх мереж і комп'ютерів.

Доступні 5 окремих режимів роботи брандмауера, вибір яких залежить від необхідного рівня обмежень. Щоб змінити поведінку брандмауера, необхідно вибрати потрібний режим фільтрації. Для зміни режиму фільтрації треба виконати наступні дії:

1. Відкрити програму ESET Smart Security, клацнувши по значку програми в області повідомлень Windows або вибравши команди Пуск - Усі програми - ESET - ESET NOD32 Smart Security.

2. Відкрити додаткові налаштування, натиснувши У розташованому справа меню, що розкривається, Режим фільтрації вибрати потрібний режим фільтрації і натиснути кнопку OK.

Далі приведені пояснення до кожного режиму.

Автоматичний режим

У автоматичному режимі мережева взаємодія автоматично контролюється параметрами, визначеними користувачем. Після підключення до мережі користувач вирішує, чи слід вважати її довіреною зоною. Взаємодія в довіреній зоні не обмежується в обох напрямах. Взаємодія в зоні обмежень : взаємодія з Інтернетом - дозволяється тільки додаткам, що встановлюють вихідні підключення. Такі застосування вважаються довіреними і для підключень, що входять. Цей режим не вимагає участі користувача (за винятком моменту підключення до нової мережі).

Загалом, автоматичний режим не використовує заздалегідь визначені правила, але при цьому автоматично аналізує взаємодію. Додаткам дозволяється встановлювати вихідні підключення. Додатки, що вже встановили Інтерактивний режим

У інтерактивному режимі мережева взаємодія аналізується відповідно до заздалегідь визначених правил. Якщо для підключення немає доступних правил, користувачеві за допомогою діалогового вікна пропонується дозволити або заборонити підключення. Через деякий час користувачем буде створена група правил, що відповідає його потребам. Будьте обережні, встановлюючи цей режим в корпоративному середовищі, оскільки з часом деякі користувачі можуть почати ігнорувати діалогові вікна, що регулярно з'являються, і просто дозволяти все, що пропонує їм програма.

Режим на основі політик

У режимі на основі політик мережева взаємодія аналізується відповідно до правил, визначених адміністратором. Якщо доступних правил немає, підключення автоматично блокується без повідомлення користувача. Цей режим рекомендується вибирати тільки адміністраторам, що бажають контролювати мережеву взаємодію і що знає, які застосування наслідує його. Цей режим дозволяє настроїти вручну правила. В цьому випадку, якщо буде запит на з'єднання ззовні, брандмауер спочатку перевірить правила, які прописав користувач, і якщо знайде те, що відповідає, то воно буде задіяно. Якщо правила не буде, тоді з'єднання буде розірвано. У усіх інших випадках цей режим повністю відповідає автоматичному режиму.

Режим навчання

Автоматичне створення і збереження правил, призначений для первинного налаштування персонального брандмауера. Участь користувача не потрібно, тому що ESET Smart Security зберігає правила згідно заздалегідь налагодженим параметрам. Режим навчання є небезпечним, тому рекомендується використати його тільки до моменту створення правил для усіх необхідних з'єднань.

Акция на конкурентный переход от ESET

(2021-01-01)

Вы можете осуществить переход с лицензионных продуктов других производителей антивирусного по на решения ESET и получить скидку 30%

Подробней

Акция на продление лицензий ESET

(2021-01-01)

Во время продления лицензии на 1 год предоставляется скидка 40% от прайсовой стоимости новой лицензии.

Подробней

Все акции

GREYCORTEX MENDEL 3.7

(2021-03-22)

Компания GREYCORTEX является одной из участниц технологического альянса ESET, созданный для обеспечения надежной защиты государственных и частн

Подробней

УГРОЗА ДЛЯ ANDROID, ЧТО РАССПРОСТРАНЯЕТСЯ ЧЕРЕЗ WHATSAPP

(2021-02-23)

Недавно было обнаружено новую вредоносную программу, что расспространяется через WHATSAPP у пользователей операционной системы ANDROID.

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2024