https://goroshina.ua/

Як отримати доступ до файлів журналів і відправити їх для аналізу?

Усі важливі функції і операції, що виконуються додатком ESET Smart Security, реєструються і зберігаються у файлах журналів. У журналі подій реєструються відомості про успішне оновлення системи. У журналах персонального брандмауера і загроз - спроби несанкціонованого доступу до системи. У журналах сканування комп'ютера за запитом - події сканування і очищення.

Для ефективнішого вирішення виникаючих проблем аналітикам компанії ESET може знадобитися доступ до цих журналів. Нижче приведені дії, які необхідно виконати для запуску сканування комп'ютера за запитом і відправки його результатів по електронній пошті в службу технічної підтримки для аналізу. Ці дії також можна використати для доступу до будь-яких інших журналів додатка ESET NOD32 Smart Security (див. дію 4).

  1. Треба відкрити головне вікно програми. Для цього потрібно клацнути значок антивіруса в області
  2. Вибрати Сканування комп'ютера - Сканування Smart.

  3. Після закінчення сканування відображається число об'єктів, що сканують, заражених і очищених. Натиснути кнопку ОКИ для повернення в головне вікно програми.
  4. Вибрати пункти меню Службові програми - Файли журналу. У меню, що розкривається, Журнал треба вибрати команду Сканування комп'ютера.

    Примітка. У цьому меню також можна вибрати інший журнал, наприклад Журнал персонального брандмауера ESET.

Акция на конкурентный переход от ESET

(2021-01-01)

Вы можете осуществить переход с лицензионных продуктов других производителей антивирусного по на решения ESET и получить скидку 30%

Подробней

Акция на продление лицензий ESET

(2021-01-01)

Во время продления лицензии на 1 год предоставляется скидка 40% от прайсовой стоимости новой лицензии.

Подробней

Все акции

GREYCORTEX MENDEL 3.7

(2021-03-22)

Компания GREYCORTEX является одной из участниц технологического альянса ESET, созданный для обеспечения надежной защиты государственных и частн

Подробней

УГРОЗА ДЛЯ ANDROID, ЧТО РАССПРОСТРАНЯЕТСЯ ЧЕРЕЗ WHATSAPP

(2021-02-23)

Недавно было обнаружено новую вредоносную программу, что расспространяется через WHATSAPP у пользователей операционной системы ANDROID.

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2024