https://goroshina.ua/

Виключення окремих файлів і тек із сканування

Сканування на рівні файлів деяких поштових серверів, програм резервного копіювання, ігрових застосувань і так далі, іноді може призводити до збоїв в роботі системи. Щоб виключити окремі застосування або теки із сканера в режимі реального часу антивіруса ESETNOD32, необхідно виконати наступні дії:

 1. Клацнути значок антивіруса в області повідомлень Windows, щоб відкрити головне вікно програми, або вибрати команди Пуск - Усі програми - ESET - ESET Smart Security або ESET NOD32 Antivirus.
 2. Натиснути клавішу F5, щоб відкрити вікно Додаткові налаштування.
 3. У дереві Додаткових налаштувань вибрати вузол Комп'ютер - Захист від вірусів і шпигунських програм, клацнути Виключення і натиснути кнопку Додати.

 4. Буде відкрито вікно Додати виключення. За допомогою дерева каталогів треба знайти теку або файл, який необхідно виключити. Шлях каталогу буде автоматично показаний в полі Виключення. в якості групового символу можна використати символ *. Наприклад, щоб повністю виключити із сканування диск C, в полі Виключення: (Exclusion:) слід ввести C:\*. Щоб виключити із сканування усе DOC- файли, в полі Виключення: (Exclusion:) слід ввести C:\*.doc. Додаткові відомості про використання групових символів для виключення файлів і тек із сканування можна отримати, натиснувши клавішу F1 у вікні Додати виключення.

 5. Потім слід натиснути кнопку ОК і закрити головне вікно програми, перезавантажити комп'ютер.
  Примітка. Якщо застосування, що виключається, використовує для зв'язку мережевий протокол (HTTP, FTP і так далі), необхідно також виконати наступні дії:
  1. У дереві Додаткових налаштувань клацнути Інтернет і Електронна пошта - Фільтрація протоколів - Клієнти інтернету і електронної пошти - Виключені застосування.
  2. Якщо застосування, що виключається, представлено в списку, треба відмітити його галочкою. Натиснути на кнопку ОК.

  3. Треба натиснути кнопку Додати і вибрати EXE- файл необхідного застосування. Воно з'явиться в списку додатків для виключення. Потім відмітити додаток галочкою. Натиснути кнопку ОК, щоб зберегти зміни

Акция на конкурентный переход от ESET

(2021-01-01)

Вы можете осуществить переход с лицензионных продуктов других производителей антивирусного по на решения ESET и получить скидку 30%

Подробней

Акция на продление лицензий ESET

(2021-01-01)

Во время продления лицензии на 1 год предоставляется скидка 40% от прайсовой стоимости новой лицензии.

Подробней

Все акции

GREYCORTEX MENDEL 3.7

(2021-03-22)

Компания GREYCORTEX является одной из участниц технологического альянса ESET, созданный для обеспечения надежной защиты государственных и частн

Подробней

УГРОЗА ДЛЯ ANDROID, ЧТО РАССПРОСТРАНЯЕТСЯ ЧЕРЕЗ WHATSAPP

(2021-02-23)

Недавно было обнаружено новую вредоносную программу, что расспространяется через WHATSAPP у пользователей операционной системы ANDROID.

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2024