https://goroshina.ua/

Включення сканування на наявність потенційно небажаних і небезпечних програм

Потенційно небажані програми - термін, використовуваний для класифікації програм, які можуть не бути навмисно шкідливими (тобто, при установці зазвичай виводять ліцензійну угоду, встановлюються тільки за бажанням користувача і можуть бути легко і повністю деінстальовані), але, проте, можуть негативно вплинути на продуктивність і надійність системи. Крім того, такі застосування можуть посилати відомості про використання вашого комп'ютера третім особам.

Потенційно небезпечні програми - термін, використовуваний для класифікації програм, які є узаконеними (перехоплювачі клавіатурного введення або знімків екрану, засобу видаленого доступу, злому паролів і програми перевірки безпеки комп'ютера), але часто використовуються авторами шкідливих програм і поширюються разом з їх творіннями.

Якщо у вас немає певної причини або мети для розміщення такого настійно рекомендується дозволити системі NOD32 сканувати файли і трафік на їх наявність. Для цього виконаєте наступні дії.

  1. Щоб відкрити NOD32, клацніть значок в системній області панелі завдань Windows або виберіть команди Пуск - Усі програми - ESET.
  2. Натисніть F5 для доступу в розділ Додаткові налаштування.
  3. Перейдіть в розділ Комп'ютер - Захист від вірусів і шпигунських програм - Захист в режимі реального часу.

  4. Натисніть кнопку Налаштування.
  5. У розділі Методи встановите галочки навпроти Потенційно небезпечне ПЗ, Потенційно небажане ПЗ.

  6. Натисніть ОК.

Акция на конкурентный переход от ESET

(2021-01-01)

Вы можете осуществить переход с лицензионных продуктов других производителей антивирусного по на решения ESET и получить скидку 30%

Подробней

Акция на продление лицензий ESET

(2021-01-01)

Во время продления лицензии на 1 год предоставляется скидка 40% от прайсовой стоимости новой лицензии.

Подробней

Все акции

GREYCORTEX MENDEL 3.7

(2021-03-22)

Компания GREYCORTEX является одной из участниц технологического альянса ESET, созданный для обеспечения надежной защиты государственных и частн

Подробней

УГРОЗА ДЛЯ ANDROID, ЧТО РАССПРОСТРАНЯЕТСЯ ЧЕРЕЗ WHATSAPP

(2021-02-23)

Недавно было обнаружено новую вредоносную программу, что расспространяется через WHATSAPP у пользователей операционной системы ANDROID.

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2024