https://goroshina.ua/

Виявлення вірусу продуктами ESET

Якщо дана загроза є реальним вірусом, а не містифікацією, в переважній більшості випадків ESET NOD32 її виявить. Технологія активної евристики ESET створює віртуальний комп'ютер в ядрі сканування, що дозволяє сканеру вивчити можливі дії програми, якщо вона буде запущена на реальному комп'ютері. Це дозволяє розпізнати потенційно шкідливі дії, які неможливо визначити за допомогою інших способів виявлення.

Проте для забезпечення максимального захисту від нових вірусів, черв'яків і інших форм шкідливих програм необхідно підтримувати актуальність системи антивіруса ESET NOD32. Якщо новий вірус не був виявлений, ESET зробить оперативні дії для захисту своїх користувачів. Зусилля власної дослідницької групи, а також міжнародних компаній, що спеціалізуються в області інформаційної безпеки, дозволяють ESET швидко реагувати на потенційні загрози.

Якщо виявлений вірус, який не детектується продуктами ЕСЕТ, необхідно вислати заражений файл.

Акция на конкурентный переход от ESET

(2021-01-01)

Вы можете осуществить переход с лицензионных продуктов других производителей антивирусного по на решения ESET и получить скидку 30%

Подробней

Акция на продление лицензий ESET

(2021-01-01)

Во время продления лицензии на 1 год предоставляется скидка 40% от прайсовой стоимости новой лицензии.

Подробней

Все акции

GREYCORTEX MENDEL 3.7

(2021-03-22)

Компания GREYCORTEX является одной из участниц технологического альянса ESET, созданный для обеспечения надежной защиты государственных и частн

Подробней

УГРОЗА ДЛЯ ANDROID, ЧТО РАССПРОСТРАНЯЕТСЯ ЧЕРЕЗ WHATSAPP

(2021-02-23)

Недавно было обнаружено новую вредоносную программу, что расспространяется через WHATSAPP у пользователей операционной системы ANDROID.

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2024