https://goroshina.ua/

Створення файлу дампу пам'яті

Файл дампу пам'яті містить дані оперативної пам'яті за певний період часу. Він є цінним джерелом інформації для розробників і фахівців з технічної підтримки ESET при дослідженні аномальної поведінки додатків. Цей файл автоматично створюється після збою операційної системи Microsoft Windows.

Щоб визначити розташування і розмір файлу дампу пам'яті, треба клацнути правою кнопкою миші на значку Мій комп'ютер, вибрати команду Властивості і відкрити вкладку Додатково. У розділі Завантаження і відновлення натиснути кнопку Налаштування.... В розділі Запис налагоджувальної інформації, в списку, що розкривається, можна вибрати одну з наступних опцій :

  • Малий дамп пам'яті - 64 КБ: записується найважливіша інформація про проблему.
  • Дамп пам'яті ядра - зазвичай має розмір 64 КБ і містить налагоджувальну інформацію для системного ядра.
  • Повний дамп пам'яті - повний запис системної пам'яті; створюються файли з розміром, еквівалентним розміру пам’яті.

Можна також визначити розташування файлу дампу і змінити налаштування відносно запису поверх існуючого файлу (журналу). Рекомендується залишити налаштування за умовчанням для обох цих параметрів.

Файли дампу пам'яті також можуть бути створені вручну таким чином:

Клавіатура PS/2 :

  • Натиснути кнопку Пуск - Виконати, ввести regedit і натиснути кнопку ОКИ.
  • У редакторові реєстру знайти наступний ключ: HKEY LOCAL MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Services/i8042prt/Parameters.
  • Клацнути правою кнопкою миші в правій частині вікна і вибрати Створити - DWORD.
  • Написати назву ключа CrashOnCtrlScroll і задати для неї значення 1.
  • Закрити редактор реєстру і перезавантажити комп'ютер, щоб створити новий файл дампу пам'яті - натиснути і утримувати клавішу CTRL, а потім двічі натиснути клавішу SCROLL LOCK.

Клавіатура USB :

  • Натиснути Пуск - Виконати, ввести regedit і натиснути кнопку ОКИ.
  • У редакторові реєстру знайти наступний ключ: щоб створити новий файл дампу пам'яті - натиснути і утримувати клавішу CTRL, а потім двічі натиснути клавішу SCROLL LOCK.

Для отримання додаткових відомостей про створення файлів дампу пам'яті можна відвідати сайт Microsoft за адресою: https://support.microsoft.com/ru-ru/kb/244139.

Акция на конкурентный переход от ESET

(2021-01-01)

Вы можете осуществить переход с лицензионных продуктов других производителей антивирусного по на решения ESET и получить скидку 30%

Подробней

Акция на продление лицензий ESET

(2021-01-01)

Во время продления лицензии на 1 год предоставляется скидка 40% от прайсовой стоимости новой лицензии.

Подробней

Все акции

GREYCORTEX MENDEL 3.7

(2021-03-22)

Компания GREYCORTEX является одной из участниц технологического альянса ESET, созданный для обеспечения надежной защиты государственных и частн

Подробней

УГРОЗА ДЛЯ ANDROID, ЧТО РАССПРОСТРАНЯЕТСЯ ЧЕРЕЗ WHATSAPP

(2021-02-23)

Недавно было обнаружено новую вредоносную программу, что расспространяется через WHATSAPP у пользователей операционной системы ANDROID.

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2024