https://goroshina.ua/

Основні відомості про евристику

Окрім зіставлення потенційно шкідливих програм з відомими вірусними сигнатурами, в усіх продуктах ESET NOD32 для виявлення вірусів, троянських програм і інших загроз використовується евристика.

Евристика є методом, в якому для ефективного вирішення проблеми застосовується ряд інструкцій або правил. У антивірусному контексті евристика є набором правил, які використовуються для виявлення дій шкідливих програм без необхідності визначення конкретної загрози, на відміну від класичного виявлення на основі сигнатур.

Перевагою моделі, що грунтується на евристиці, є можливість виявлення не лише варіантів або змінених форм існуючих шкідливих програм, але і невідомих раніше вірусів. У антивірусі ESET NOD32 і ESET NOD32 Smart Security евристика використовується для виявлення як відомих, так і нових загроз і шкідливих програм. Використовуються дві форми евристики - пасивна і активна При цьому перед передачею коду процесору на виконання вивчаються усі інструкції програми. Пасивна евристика виконує пошук шаблонів, процедур або звернень до програми, які вказують на шкідливу поведінку. Хоча пасивна евристика є важливим інструментом, вона є лише частиною рішення, оскільки якщо яка-небудь дія дозволена законній програмі, то воно може бути виконане і шкідливою програмою. Цим пояснюється необхідність одночасного використання активної евристики.

Активна евристика

Технологія активної евристики ESET створює віртуальний комп'ютер в ядрі сканування, що дозволяє сканеру вивчити можливі дії програми, якщо вона буде запущена на реальному комп'ютері. Це дозволяє розпізнати потенційно шкідливі дії, які не визначаються за допомогою інших способів виявлення.

Акция на конкурентный переход от ESET

(2021-01-01)

Вы можете осуществить переход с лицензионных продуктов других производителей антивирусного по на решения ESET и получить скидку 30%

Подробней

Акция на продление лицензий ESET

(2021-01-01)

Во время продления лицензии на 1 год предоставляется скидка 40% от прайсовой стоимости новой лицензии.

Подробней

Все акции

GREYCORTEX MENDEL 3.7

(2021-03-22)

Компания GREYCORTEX является одной из участниц технологического альянса ESET, созданный для обеспечения надежной защиты государственных и частн

Подробней

УГРОЗА ДЛЯ ANDROID, ЧТО РАССПРОСТРАНЯЕТСЯ ЧЕРЕЗ WHATSAPP

(2021-02-23)

Недавно было обнаружено новую вредоносную программу, что расспространяется через WHATSAPP у пользователей операционной системы ANDROID.

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2024