https://goroshina.ua/

Помилка cannot access to network location 1606

Причиною виникнення проблеми можуть бути невірно вказані ключі реєстру; неправильно вказані змінні середовища. Зазвичай ця помилка ESET NOD32 виникає внаслідок вірусної активності. Для вирішення проблеми необхідно змінити ключі реєстру і змінити значення змінних середовищ на стандартні.

Щоб поміняти ключ реєстру необхідно виконати наступне:

Натиснути Пуск - Виконати і у вікні, що з'явилося, написати regedit, натиснути ОК. Після цього треба знайти ключ реєстру HKEY _ LOCAL _ MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders. Справа з'являться змінні, які повинні виглядати так, як на малюнку нижче. Якщо ваші змінні або значення змінних не співпадають, то необхідно це виправити.

Для того, щоб змінити параметри змінних середовищ необхідно:

Для Windows XP:

Зайти Пуск - Панель управління - Система. На вкладці Додатково натиснути клавішу Змінні середовища. Для змінних середовищ TEMP і TMP вказати значення %USERPROFILE%\Local Settings\Temp. Після цього зайти в цю папку і видалити весь її вміст. Далі потрібно перезавантажити комп'ютер.

Для Windows Vista:

Треба зайти Пуск - Панель управління - Система - Додаткові параметри системи і на вкладці Додатково зайти в Змінні середовища. Слід вказати для змінних TEMP і TMP значення %%USERPROFILE%%\AppData\Local\Temp. Після цього, треба зайти в цю теку і видалити увесь її вміст. Далі, необхідно перезавантажити комп'ютер. У разі, якщо навіть після цих дій проблема не вирішилася, треба вказати в якості значення змінних середовища шлях C:\WINDOWS\TEMP. Після цього, треба зайти в цю теку і видалити увесь її вміст. Далі необхідно перезавантажити комп'ютер.

Акция на конкурентный переход от ESET

(2021-01-01)

Вы можете осуществить переход с лицензионных продуктов других производителей антивирусного по на решения ESET и получить скидку 30%

Подробней

Акция на продление лицензий ESET

(2021-01-01)

Во время продления лицензии на 1 год предоставляется скидка 40% от прайсовой стоимости новой лицензии.

Подробней

Все акции

GREYCORTEX MENDEL 3.7

(2021-03-22)

Компания GREYCORTEX является одной из участниц технологического альянса ESET, созданный для обеспечения надежной защиты государственных и частн

Подробней

УГРОЗА ДЛЯ ANDROID, ЧТО РАССПРОСТРАНЯЕТСЯ ЧЕРЕЗ WHATSAPP

(2021-02-23)

Недавно было обнаружено новую вредоносную программу, что расспространяется через WHATSAPP у пользователей операционной системы ANDROID.

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2024