https://goroshina.ua/

Системне повідомлення Windows "Помилка запису на диск"

Іноді при установці ESET NOD32 можна зіткнутися з системним повідомленням Windows Помилка запису на диск (Error Writing To Disk). Зазвичай ця помилка викликана однією з наступних причин:

 1. Відсутні права для запису в теку Temp.
 2. Недостатньо простору на диску.
 3. Відсутні теки Temp.
 4. Можливе ушкодження архіву.
Для усунення цієї проблеми необхідно виконати наступні дії:
 1. Перевірити, чи існують наступні теки: C:/Windows/Temp і C:/Documents and Settings/ИМЯ_ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ/Local Settings/Temp.
 2. Після цього перевірити, чи вказані теки Temp і TMP в області Змінні середовища. Для цього необхідно виконати наступні дії:

  Windows NT/2000/2003/XP. Натиснути кнопку Пуск, правою кнопкою миші клацнути Мій комп'ютер і вибрати команду Властивості. Перейти на вкладку Додатково і натиснути кнопку Змінні середовища.

  Windows Vista. Натиснути кнопку Пуск, правою кнопкою миші клацнути Комп'ютер і вибрати команду Властивості. У лівому стовпчику клацнути Додаткові параметри системи. Перейти на вкладку Додатково і натиснути кнопку Змінні середовища.
 3. За допомогою провідника Windows треба переконатися, що теки, перераховані в списку Змінні середовища, дійсно існують. Якщо це так, треба видалити і створити їх наново(C:/Windows/Temp і C:/Documents and Settings/ИМЯ_ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ/Local Settings/Temp), а потім спробувати переустановити ESET NOD32.

Можна також спробувати скористатися інструментом settmp c сайту компанії ESET, який автоматично встановить змінні користувача і системи TEMP/TMP в C:/Windows/Temp (спочатку необхідно переконатися, що тека C:/Windows/Temp існує).

Додаткові відомості про перевірку помилок диска см в статті Microsoft.

Акция на конкурентный переход от ESET

(2021-01-01)

Вы можете осуществить переход с лицензионных продуктов других производителей антивирусного по на решения ESET и получить скидку 30%

Подробней

Акция на продление лицензий ESET

(2021-01-01)

Во время продления лицензии на 1 год предоставляется скидка 40% от прайсовой стоимости новой лицензии.

Подробней

Все акции

GREYCORTEX MENDEL 3.7

(2021-03-22)

Компания GREYCORTEX является одной из участниц технологического альянса ESET, созданный для обеспечения надежной защиты государственных и частн

Подробней

УГРОЗА ДЛЯ ANDROID, ЧТО РАССПРОСТРАНЯЕТСЯ ЧЕРЕЗ WHATSAPP

(2021-02-23)

Недавно было обнаружено новую вредоносную программу, что расспространяется через WHATSAPP у пользователей операционной системы ANDROID.

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2024