Проблеми при установці продуктів ESET NOD32 Smart Security або Антивірус ESET NOD32 (як створити журнал помилок)

Якщо установка ESET Smart Security або ESET NOD32 Antivirus закінчилася передчасно, завершилася з певним повідомленням про помилку, або був виконаний відкат в попередній стан системи, то для подальшого усунення проблем, можливо, потрібно буде створити файл журналу. Це можна зробити, якщо запустити установку із спеціальним параметром для створення файлу журналу з детальними відомостями про помилки, що виникли в процесі установки.

Цей файл журналу можна потім відправити групі служби технічної підтримки ESET, що дозволить ефективніше усунути проблему. Крім того, надати детальніші відомості про проблему може також файл setupapi.log, створюваний Microsoft Windows, але спочатку його треба настроїти належним чином.

Щоб настроїти рівень деталізації файлу C:/Windows/setupapi.log, необхідно виконати наступні дії:

 1. Відкрити ввести regedit і натиснути клавішу ENTER).
 2. Перейти в розділ HKEY LOCAL MACHINES/Software/Microsoft/Windows/Current Version/Setup і задати параметру Log Level шістнадцятиричне значення 0x0000ffff, ввівши ffff, як показано нижче:
 3. Щоб запустити установку із спеціальним параметром і створити файл ESET install.log, треба виконати наступні дії:

  1. У меню Пуск вибрати команду Виконати. З'явиться вікно Виконати (користувачі Microsoft Windows Vista і Windows 7 повинні натиснути поєднання клавіш Win+R).
  2. Натиснути кнопку Огляд і перейти в теку, де знаходиться MSI- файл установки (наприклад, eav _ nt32 _ ENU.msi). У меню, що розкривається, Тип файлу: (Files of type) вибрати Усі файли (All Files). Двічі клацнути MSI- файл установки.
  3. Шлях для установки буде доданий у вікно Виконати. У кінці рядка для шляху установки ввести (пропуск) /lvx* (пропуск) install.log і натиснути кнопку OK.
  4. Спробувати виконати установку в нормальному режимі або до того місця, де виникають які-небудь помилки. Файл install.log буде створений в теці, де знаходиться MSI-файл. Файл setupapi.log буде створений в теці C :\Windows\ (для Windows Vista і Windows 7 знадобляться файли setupapi.app.log і setupapi.dev.log, які зберігатимуться в теці C:\Windows\INF).

Акция на конкурентный переход от ESET

(2021-01-01)

Вы можете осуществить переход с лицензионных продуктов других производителей антивирусного по на решения ESET и получить скидку 30%

Подробней

Акция на продление лицензий ESET

(2021-01-01)

Во время продления лицензии на 1 год предоставляется скидка 40% от прайсовой стоимости новой лицензии.

Подробней

Все акции

GREYCORTEX MENDEL 3.7

(2021-03-22)

Компания GREYCORTEX является одной из участниц технологического альянса ESET, созданный для обеспечения надежной защиты государственных и частн

Подробней

УГРОЗА ДЛЯ ANDROID, ЧТО РАССПРОСТРАНЯЕТСЯ ЧЕРЕЗ WHATSAPP

(2021-02-23)

Недавно было обнаружено новую вредоносную программу, что расспространяется через WHATSAPP у пользователей операционной системы ANDROID.

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2023