Як відновити ім'я користувача і пароль

Якщо ви забули Ім'я користувача або пароль, дату закінчення терміну дії ліцензії або іншу інформацію про ліцензію, відвідаєте сторінку по відновленню ліцензійних даних.

Інформація про ліцензію буде відправлена на вказану електронну адресу за умови, що ви ввели саме ту електронну адресу, яка була вказана при активації ліцензії. Інакше, ви отримаєте повідомлення про те, що дані відсутні. Будь ласка, перевірте теку із спамом, якщо ви не бачите повідомлення в теці Вхідні. У разі, якщо Ви не знаєте адресу електронної пошти на який робилася активація, будь ласка, звернетеся в нашу службу технічної підтримки.

Акция на конкурентный переход от ESET

(2021-01-01)

Вы можете осуществить переход с лицензионных продуктов других производителей антивирусного по на решения ESET и получить скидку 30%

Подробней

Акция на продление лицензий ESET

(2021-01-01)

Во время продления лицензии на 1 год предоставляется скидка 40% от прайсовой стоимости новой лицензии.

Подробней

Все акции

GREYCORTEX MENDEL 3.7

(2021-03-22)

Компания GREYCORTEX является одной из участниц технологического альянса ESET, созданный для обеспечения надежной защиты государственных и частн

Подробней

УГРОЗА ДЛЯ ANDROID, ЧТО РАССПРОСТРАНЯЕТСЯ ЧЕРЕЗ WHATSAPP

(2021-02-23)

Недавно было обнаружено новую вредоносную программу, что расспространяется через WHATSAPP у пользователей операционной системы ANDROID.

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2023