Як оновити ESET Remote Administrator з використанням нового файлу ліцензії?

Щоб активувати функцію створення дзеркала ESET Remote Administrator і забезпечити підтримку його взаємодії більш ніж з двома клієнтськими робочими станціями, на сервер необхідно вивантажити файл ліцензії (nod32.lic). У файлі ліцензії також зберігаються інші важливі відомості, у тому числі відомості про власника ліцензії, число клієнтських робочих станцій і дату закінчення терміну дії ліцензії. Щоб вивантажити отриманий файл ліцензії ERA з використанням консолі ESET Remote Administrator (ERAC), треба виконати наступні дії:

  1. Відкрити консоль ERAC. Для цього вибрати меню Пуск - Усі програми - ESET - Консоль ESET Remote Administrator (ESET Remote Administrator Console).
  2. Вибрати Сервіс - Налаштування сервера - Загальні - Диспетчер ліцензій (Tools - Server Options - License Manager).
  3. Буде відкрито вікно Диспетчера ліцензій (Renew Server License). Натиснути кнопку Огляд... (Browse...) Оновлення сервера ERA з використанням нової ліцензії успішно завершене.

Примітка: При завантаженні файлу nod32.lic з використанням поштової веб-програми, наприклад Yahoo, Gmail або Outlook Web Access, можливе його ушкодження. При отриманні файлу nod32.lic по електронній пошті для його передачі і завантаження необхідно використати стандартний поштовий клієнт, наприклад Microsoft Outlook або Mozilla Thunderbird.

Також звернете увагу, що для вивантаження файлу nod32.lic можна використати версію ESET Smart Security або антивіруса ESET NOD32 для корпоративних клієнтів.

Скидка 50% от ESET на конкурентный переход

(2017-06-07)

50% скидка на домашние продукты при условии конкурентного перехода

Подробней

Скидка 50% на ESET Mobile Security

(2017-02-27)

С 28 Фераля по 05 марта 2017 года скидка 50% на ESET Mobile Security!

Подробней

Все акции

Сравнение Eset Endpoint vs Smart Security vs ESET Antivirus

(2017-04-27)

Сравнение функционала и подбор продуктов ESET для малого бизнеса

Подробней

С 8 марта!

(2016-03-04)

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2019