Як видалити або настроїти заплановані завдання на робочих станціях за допомогою додатка ESET Remote Administrator?

У додатку ESET Remote Administrator (ERA) представлені засоби, що дозволяють адміністраторові настроювати і змінювати конфігурацію продуктів ESET, встановлених на декількох комп'ютерах. Підтримуються такі функції зміни, як оновлення імен користувача і паролів для клієнтських робітників станцій, установка останніх оновлень вірусних сигнатур і налаштування або видалення запланованих завдань.

Щоб настроїти або видалити заплановане завдання за допомогою ERA для усіх робочих станцій, відповідну операцію необхідно виконати для однієї робочої станції. Після налаштування однієї з робочих станцій треба виконати наступні дії на робочій станції, на якій встановлений додаток ERA:

  1. Відкрити консоль ESET Remote Administrator (ERAC). Для цього вибрати меню Пуск - Усі програми - ESET - Консоль ESET Remote Administrator (ESET Remote Administrator Клацнути правою кнопкою миші робочу станцію, на якій виконано налаштування запланованих завдань, і вибрати команду Конфігурація (Configuration) (див. мал. 1-1 нижче).

  2. Буде відкрито вікно Властивості клієнта (Client Properties). Після того, як в рядку стану відобразиться повідомлення Конфігурація завантажена 100% (Configuration Downloaded 100%%), зняти прапорець. Потім відкрити файл в редакторові конфігурації ESET (Then Run NOD32 Configuration Editor to edit the file) і натиснути кнопку Зберегти як (Save As).

  3. Ввести ім'я файлу завдання налаштування у форматі .XML і натиснути кнопку ОК. Натиснути кнопку ОК для повернення у вікно Клієнти (Clients) RAC.
  4. Виділити усі робочі станції, до яких необхідно застосувати налаштування, і клацнути правою кнопкою миші будь-яку з них. Клацнути Створити завдання - Завдання конфігурації (New Task - Configuration Task).
  5. Буде відкрито вікно Конфігурації клієнтів (Configuration for Clients). Натиснути кнопку Вибрати (Select), потім двічі При наступній реєстрації робочих станцій на сервері ESET Remote Administration на них будуть передані нові заплановані завдання.

Скидка 50% от ESET на конкурентный переход

(2017-06-07)

50% скидка на домашние продукты при условии конкурентного перехода

Подробней

Скидка 50% на ESET Mobile Security

(2017-02-27)

С 28 Фераля по 05 марта 2017 года скидка 50% на ESET Mobile Security!

Подробней

Все акции

Сравнение Eset Endpoint vs Smart Security vs ESET Antivirus

(2017-04-27)

Сравнение функционала и подбор продуктов ESET для малого бизнеса

Подробней

С 8 марта!

(2016-03-04)

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2019