Проблеми з доступом в інтернет після установки Антивіруса ESET NOD32

Проблеми з доступом в інтернет після установки антивіруса ESET NOD32 можуть проявлятися по-різному. Може повністю не працювати інтернет, можуть просто не відкриватися сторінки у браузері, але при цьому працюватимуть поштові програми або icq клієнти.

Можливі причини проблеми : Іноді шпигунські програми проникають в winsock (інтерфейс взаємодії додатків і мережі). Після установки антивіруса, він може видалити шпигунську програму і розірвати цей ланцюг. У разі, якщо просто не працює браузер, то швидше за все справа у фільтрації протоколів, або захисті доступу в інтернет по HTTP.

Порядок усунення :

1. Можна спробувати переустановити продукт.

2. Якщо не допомагає, натиснути Пуск - Виконати, у віконці, що відкрилося, набрати cmd, натиснути OK, після чого відкриється таке вікно:

Набрати в нім netsh winsock reset і натиснути Enter. При успішному скиданні каталогу Winsock з'явиться повідомлення: Скидання каталогу Winsock Якщо не працює браузер (будь-яка сторінка відображається як порожнє біле поле), треба відкрити ESET NOD32 і натиснути клавішу F5. Відкриється вікно розширених налаштувань. Далі треба вибрати Інтернет і електронна пошта - Захист доступу в інтернет - Фільтрація протоколів - Виключені застосування - і встановити галочку на використовуваний веб-браузер.

Скидка 50% от ESET на конкурентный переход

(2017-06-07)

50% скидка на домашние продукты при условии конкурентного перехода

Подробней

Скидка 50% на ESET Mobile Security

(2017-02-27)

С 28 Фераля по 05 марта 2017 года скидка 50% на ESET Mobile Security!

Подробней

Все акции

Сравнение Eset Endpoint vs Smart Security vs ESET Antivirus

(2017-04-27)

Сравнение функционала и подбор продуктов ESET для малого бизнеса

Подробней

С 8 марта!

(2016-03-04)

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2019