Як видалити панель інструментів антиспаму ESET NOD32 Smart Security з додатка Microsoft Outlook?

Панель інструментів антиспаму ESET Smart Security за умовчанням відображається в додатках Microsoft Outlook, Outlook Express і Windows Mail. На ній представлені функції, за допомогою яких можна швидко визначити одно або декілька повідомлень як Спам (Spam) або Не спам (Not spam), а також класифікувати адресу електронної пошти як Довірену адресу (Trusted address - білий список) або небажану адресу (Spam address - чорний список). Також з панелі інструментів можна отримати швидкий доступ до налаштувань сканування і захисту від спаму додатка ESET NOD32 Smart Security.

Щоб видалити панель інструментів антиспаму тільки на поточний сеанс, необхідно запустити додаток Microsoft Outlook і вибрати меню Вид. Далі треба вибрати пункт меню Панелі інструментів і зняти прапорець ESET NOD32 Smart Security. Щоб повністю видалити панель інструментів, необхідно виконати щоб відкрити вікно Додаткових налаштувань. У дереві меню вибрати Інтернет і електронна пошта - Захист поштового клієнта - Інтеграція з поштовим клієнтом.

  1. Зняти прапорець Інтегрувати в Microsoft Outlook. При використанні додатка Outlook Express, Windows Mail або Mozila Thunderbird зняти відповідний прапорець.

  2. Натиснути кнопку ОКИ, щоб зберегти зміни.
  3. Вийти з додатка Microsoft Outlook і повторно запустите його. Панель інструментів антиспаму ESET NOD32 Smart Security більше не повинна відображатися.

Скидка 50% от ESET на конкурентный переход

(2017-06-07)

50% скидка на домашние продукты при условии конкурентного перехода

Подробней

Скидка 50% на ESET Mobile Security

(2017-02-27)

С 28 Фераля по 05 марта 2017 года скидка 50% на ESET Mobile Security!

Подробней

Все акции

Сравнение Eset Endpoint vs Smart Security vs ESET Antivirus

(2017-04-27)

Сравнение функционала и подбор продуктов ESET для малого бизнеса

Подробней

С 8 марта!

(2016-03-04)

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2019