Як включити усі можливості функції сканування на вимогу ESET NOD32 Antivirus / Smart Security?

Для додатка ESET Smart Security і антивіруса ESET NOD32 Antivirus за умовчанням встановлені налаштування сканування, при яких одночасно забезпечуються оптимальна продуктивність і міра захисту. Проте, щоб уникнути збільшення часу сканування і можливих конфліктів з існуючим програмним забезпеченням, в стандартному профілі відключені деякі опції. Щоб включити ці опції, треба виконати наступні дії:

  1. Відкрити головне вікно програми. Для цього треба кликнути по значку антивіруса в області повідомлень Windows або вибрати меню Пуск - Усі програми - ESET - ESET NOD32 Smart Security або Антивірус ESET NOD32.
  2. У лівому стовпці клацнути Налаштування і потім вибрати Перейти до додаткових налаштувань...
  3. Буде відкрито вікно Додаткові налаштування. У розділі Комп'ютер - Захист від вірусів і шпигунських програм деревовидної структури вибрати Натиснути кнопку Налаштування параметрів ядра ThreatSense.
  4. У лівому стовпці вікна Налаштування параметрів ядра ThreatSense вибрати розділ Об'єкти. Необхідно переконатися, що вибрані усі розташовані в правій частині розділу Об'єкти опції.
  5. Вибрати розділ Методи в лівому стовпці. Необхідно переконатися, що відмічені усі прапорці, розташовані в правій частині розділу Методи.
  6. Вибрати розділ Очищення в лівому стовпці. Встановити повзунок Рівень очищення, розташований в правій частині розділу Очищення, в положення Ретельне очищення (крайнє праве положення). Натиснути кнопку ОК.
  7. Натиснути кнопку Розширення. Необхідно переконатися, що в меню Розширення, що розкривається, вибраний пункт Сканувати усі файли.
  8. Вибрати розділ Ліміти в лівому стовпці. Необхідно переконатися, що відмічені усі прапорці, розташовані в правій частині розділу Ліміти.

Якщо ці опції включені, при виявленні загрози не відображається запит. Спочатку сканером ESET робиться спроба автоматичного очищення загрози. Якщо При виконанні Детального сканування час сканування може збільшитися.

Скидка 50% от ESET на конкурентный переход

(2017-06-07)

50% скидка на домашние продукты при условии конкурентного перехода

Подробней

Скидка 50% на ESET Mobile Security

(2017-02-27)

С 28 Фераля по 05 марта 2017 года скидка 50% на ESET Mobile Security!

Подробней

Все акции

Сравнение Eset Endpoint vs Smart Security vs ESET Antivirus

(2017-04-27)

Сравнение функционала и подбор продуктов ESET для малого бизнеса

Подробней

С 8 марта!

(2016-03-04)

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2019