Принцип виконання оновлень

Оновлення є істотним аспектом повнофункціональної системи ESET NOD32 . Суть оновлення - завантаження файлів з сервера оновлення з метою підвищення ефективності антивірусної системи. У системі NOD32 передбачений три типи оновлень : оновлення компонентів програми, поступові додаткові оновлення бази цих вірусів і базове оновлення вірусних баз даних. Кожен тип оновлення пояснюється нижче.

Оновлення компонентів програми

Оновлення компонентів програми дозволяє завантажити найновіші версії програмних компонентів. Завдяки цьому користувачі дістають нові функціональні можливості без повторної установки програмного продукту. Після оновлення компонентів програми необхідно перезапустити комп'ютер. Завантажені файли для оновлення компонентів програми мають розмір приблизно 8,5 МБ.

Поступові додаткові оновлення бази цих вірусів

У таких оновленнях у бази даних додаються тільки нові вірусні які допомагають антивірусній системі NOD32 контролювати проникнення у вашу систему. Виявлення проникнень за допомогою вірусних сигнатур - критично важливий компонент антивірусного захисту. За умовчанням, ця функція виконується автоматично, часто по кілька разів в день. Ці оновлення називають додатковими, або інкрементними, оскільки завантажуються тільки нові вірусні сигнатури, а не уся база даних в цілому. Завдяки цьому файли оновлень невеликі. Їх розмір варіюється від разу до разу, але в середньому складає 100 КБ.

Базове оновлення вірусних баз даних

Базове оновлення вірусних баз даних виконується, коли має сенс замінити увесь файл новою базою даних. При цьому завантажується остання версія повного файлу бази цих вірусів. Його розмір при оновленні складає приблизно 2,5 МБ.

Налаштування режиму оновлення

Для налаштування режимів оновлень необхідно зробити наступне:

  1. Відкрити ESET NOD32, вибравши команди Пуск - Усі програми - ESET.

На вкладці Режим оновлення можна конфігурувати оновлення компонентів програми. Треба вибрати тип додатка для оновлення компонентів програми. Необхідно пам'ятати, що кожне оновлення компонентів програми вимагає перезавантаження комп'ютера після завершення. Можливість відправки повідомлень перед оновленням компонентів передбачена головним чином для великих комп'ютерних мереж, в яких необхідно підтримувати безперервну роботу серверів і програм.

Примітка: Може статися так, що на веб-сторінці ESET доступна нова версія програми, але під час оновлення не буде запропоновано оновлення компонентів програми. Причина в тому, що ці нові версії пропонуються тільки для вирішення конкретних проблем. За відсутності цих проблем немає необхідності завантажувати їх для оновлення. За бажання, завжди можна завантажити останню версію програми і повторно встановити антивірусну систему NOD32.

Скидка 50% от ESET на конкурентный переход

(2017-06-07)

50% скидка на домашние продукты при условии конкурентного перехода

Подробней

Скидка 50% на ESET Mobile Security

(2017-02-27)

С 28 Фераля по 05 марта 2017 года скидка 50% на ESET Mobile Security!

Подробней

Все акции

Сравнение Eset Endpoint vs Smart Security vs ESET Antivirus

(2017-04-27)

Сравнение функционала и подбор продуктов ESET для малого бизнеса

Подробней

С 8 марта!

(2016-03-04)

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2019