Центр забезпечення безпеки Windows виводить невірні відомості про статус захисту ESET NOD32 Smart Security або антивіруса ESET NOD32

Якщо центр забезпечення безпеки Windows повідомляє, що антивірусний захист продукту ESET відключений, навіть якщо продукт активований, і усі його функції, у тому числі антивірусний захист, включені і працюють нормально, можна скористатися наступним рішенням.

Ймовірно, проблема викликана ушкодженням бази даних в теці C:/windows/system32/Wbem/Repository. Ця область використовується операційною системою Windows для управління службою інструментарію управління Windows (Windows Management Instrumentation (WMI)). У свою чергу, служба WMI використовується операційною системою Windows для отримання і правильного виведення відомостей, які відносяться до центру забезпечення безпеки Windows.

Щоб переконатися в тому, що в центрі забезпечення безпеки Windows відображаються правильні відомості про стан антивірусного захисту, необхідно виконати наступні Знайти службу Інструментарій управління Windows (Windows Management Instrumentation).

  1. Клацнути на цьому рядку правою кнопкою миші і вибрати команду Стоп (див. мал. 1-2 нижче). Закрити вікно Служби.  2. За допомогою провідника Windows видалити усі файли в каталозі C:/windows/system32/Wbem/Repository.
  3. Перезавантажити комп'ютер. Служба WMI буде запущена, і усі файли в теці C:/windows/system32/Wbem/Repository будуть відновлені. Відомості центру забезпечення безпеки Windows будуть оновлені

Скидка 50% от ESET на конкурентный переход

(2017-06-07)

50% скидка на домашние продукты при условии конкурентного перехода

Подробней

Скидка 50% на ESET Mobile Security

(2017-02-27)

С 28 Фераля по 05 марта 2017 года скидка 50% на ESET Mobile Security!

Подробней

Все акции

Сравнение Eset Endpoint vs Smart Security vs ESET Antivirus

(2017-04-27)

Сравнение функционала и подбор продуктов ESET для малого бизнеса

Подробней

С 8 марта!

(2016-03-04)

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2019