Основні відомості про евристику

Окрім зіставлення потенційно шкідливих програм з відомими вірусними сигнатурами, в усіх продуктах ESET NOD32 для виявлення вірусів, троянських програм і інших загроз використовується евристика.

Евристика є методом, в якому для ефективного вирішення проблеми застосовується ряд інструкцій або правил. У антивірусному контексті евристика є набором правил, які використовуються для виявлення дій шкідливих програм без необхідності визначення конкретної загрози, на відміну від класичного виявлення на основі сигнатур.

Перевагою моделі, що грунтується на евристиці, є можливість виявлення не лише варіантів або змінених форм існуючих шкідливих програм, але і невідомих раніше вірусів. У антивірусі ESET NOD32 і ESET NOD32 Smart Security евристика використовується для виявлення як відомих, так і нових загроз і шкідливих програм. Використовуються дві форми евристики - пасивна і активна При цьому перед передачею коду процесору на виконання вивчаються усі інструкції програми. Пасивна евристика виконує пошук шаблонів, процедур або звернень до програми, які вказують на шкідливу поведінку. Хоча пасивна евристика є важливим інструментом, вона є лише частиною рішення, оскільки якщо яка-небудь дія дозволена законній програмі, то воно може бути виконане і шкідливою програмою. Цим пояснюється необхідність одночасного використання активної евристики.

Активна евристика

Технологія активної евристики ESET створює віртуальний комп'ютер в ядрі сканування, що дозволяє сканеру вивчити можливі дії програми, якщо вона буде запущена на реальному комп'ютері. Це дозволяє розпізнати потенційно шкідливі дії, які не визначаються за допомогою інших способів виявлення.

Скидка 50% от ESET на конкурентный переход

(2017-06-07)

50% скидка на домашние продукты при условии конкурентного перехода

Подробней

Скидка 50% на ESET Mobile Security

(2017-02-27)

С 28 Фераля по 05 марта 2017 года скидка 50% на ESET Mobile Security!

Подробней

Все акции

Сравнение Eset Endpoint vs Smart Security vs ESET Antivirus

(2017-04-27)

Сравнение функционала и подбор продуктов ESET для малого бизнеса

Подробней

С 8 марта!

(2016-03-04)

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2019