Помилка "Не вдається відкрити цей пакет установки"

Якщо при установці ESET Smart Security або антивіруса ESET NOD32 Antivirus з'являється наступне (чи аналогічне) повідомлення:

Не вдається відкрити цей пакет установки. Переконайтеся, що пакет існує і що до нього є доступ, або зв'яжіться з постачальником додатка для перевірки дійсності цього пакету Windows Installer. (This installation package could not be opened. Verify that the package exists and that you can access it, or contact the application vendor to verify that this is a valid Windows Installer package.)

необхідно перезапустити або виправити службу Windows Installer. Служба Windows Installer додає, змінює або видаляє будь-які застосування, пропоновані в MSI- пакеті. Якщо ця служба відключена, будь-яка залежна від неї служба не запуститься.

Для виправлення помилки треба виконати приведені нижче покрокові інструкції:

  1. Переконатися, що служба установника Windows запущена - для цього треба натиснути Пуск Вибрати Авто з меню, що розкривається, Тип запуску і натиснути Пуск.  2. Натиснути кнопку ОКИ і спробувати знову встановити програму. Якщо з'явиться аналогічна помилка, це означатиме, що служба Windows Installer, можливо, пошкоджена. Допомогу у виправленні служби Windows Installer надасть наступна стаття у базі знань Майкрософту : https://support.microsoft.com/ru-ru/kb/315346.

Скидка 50% от ESET на конкурентный переход

(2017-06-07)

50% скидка на домашние продукты при условии конкурентного перехода

Подробней

Скидка 50% на ESET Mobile Security

(2017-02-27)

С 28 Фераля по 05 марта 2017 года скидка 50% на ESET Mobile Security!

Подробней

Все акции

Сравнение Eset Endpoint vs Smart Security vs ESET Antivirus

(2017-04-27)

Сравнение функционала и подбор продуктов ESET для малого бизнеса

Подробней

С 8 марта!

(2016-03-04)

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2019