Помилка cannot access to network location 1606

Причиною виникнення проблеми можуть бути невірно вказані ключі реєстру; неправильно вказані змінні середовища. Зазвичай ця помилка ESET NOD32 виникає внаслідок вірусної активності. Для вирішення проблеми необхідно змінити ключі реєстру і змінити значення змінних середовищ на стандартні.

Щоб поміняти ключ реєстру необхідно виконати наступне:

Натиснути Пуск - Виконати і у вікні, що з'явилося, написати regedit, натиснути ОК. Після цього треба знайти ключ реєстру HKEY _ LOCAL _ MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders. Справа з'являться змінні, які повинні виглядати так, як на малюнку нижче. Якщо ваші змінні або значення змінних не співпадають, то необхідно це виправити.

Для того, щоб змінити параметри змінних середовищ необхідно:

Для Windows XP:

Зайти Пуск - Панель управління - Система. На вкладці Додатково натиснути клавішу Змінні середовища. Для змінних середовищ TEMP і TMP вказати значення %USERPROFILE%\Local Settings\Temp. Після цього зайти в цю папку і видалити весь її вміст. Далі потрібно перезавантажити комп'ютер.

Для Windows Vista:

Треба зайти Пуск - Панель управління - Система - Додаткові параметри системи і на вкладці Додатково зайти в Змінні середовища. Слід вказати для змінних TEMP і TMP значення %%USERPROFILE%%\AppData\Local\Temp. Після цього, треба зайти в цю теку і видалити увесь її вміст. Далі, необхідно перезавантажити комп'ютер. У разі, якщо навіть після цих дій проблема не вирішилася, треба вказати в якості значення змінних середовища шлях C:\WINDOWS\TEMP. Після цього, треба зайти в цю теку і видалити увесь її вміст. Далі необхідно перезавантажити комп'ютер.

Скидка 50% от ESET на конкурентный переход

(2017-06-07)

50% скидка на домашние продукты при условии конкурентного перехода

Подробней

Скидка 50% на ESET Mobile Security

(2017-02-27)

С 28 Фераля по 05 марта 2017 года скидка 50% на ESET Mobile Security!

Подробней

Все акции

Сравнение Eset Endpoint vs Smart Security vs ESET Antivirus

(2017-04-27)

Сравнение функционала и подбор продуктов ESET для малого бизнеса

Подробней

С 8 марта!

(2016-03-04)

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2019