Системне повідомлення Windows "Помилка запису на диск"

Іноді при установці ESET NOD32 можна зіткнутися з системним повідомленням Windows Помилка запису на диск (Error Writing To Disk). Зазвичай ця помилка викликана однією з наступних причин:

 1. Відсутні права для запису в теку Temp.
 2. Недостатньо простору на диску.
 3. Відсутні теки Temp.
 4. Можливе ушкодження архіву.
Для усунення цієї проблеми необхідно виконати наступні дії:
 1. Перевірити, чи існують наступні теки: C:/Windows/Temp і C:/Documents and Settings/ИМЯ_ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ/Local Settings/Temp.
 2. Після цього перевірити, чи вказані теки Temp і TMP в області Змінні середовища. Для цього необхідно виконати наступні дії:

  Windows NT/2000/2003/XP. Натиснути кнопку Пуск, правою кнопкою миші клацнути Мій комп'ютер і вибрати команду Властивості. Перейти на вкладку Додатково і натиснути кнопку Змінні середовища.

  Windows Vista. Натиснути кнопку Пуск, правою кнопкою миші клацнути Комп'ютер і вибрати команду Властивості. У лівому стовпчику клацнути Додаткові параметри системи. Перейти на вкладку Додатково і натиснути кнопку Змінні середовища.
 3. За допомогою провідника Windows треба переконатися, що теки, перераховані в списку Змінні середовища, дійсно існують. Якщо це так, треба видалити і створити їх наново(C:/Windows/Temp і C:/Documents and Settings/ИМЯ_ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ/Local Settings/Temp), а потім спробувати переустановити ESET NOD32.

Можна також спробувати скористатися інструментом settmp c сайту компанії ESET, який автоматично встановить змінні користувача і системи TEMP/TMP в C:/Windows/Temp (спочатку необхідно переконатися, що тека C:/Windows/Temp існує).

Додаткові відомості про перевірку помилок диска см в статті Microsoft.

Скидка 50% от ESET на конкурентный переход

(2017-06-07)

50% скидка на домашние продукты при условии конкурентного перехода

Подробней

Скидка 50% на ESET Mobile Security

(2017-02-27)

С 28 Фераля по 05 марта 2017 года скидка 50% на ESET Mobile Security!

Подробней

Все акции

Сравнение Eset Endpoint vs Smart Security vs ESET Antivirus

(2017-04-27)

Сравнение функционала и подбор продуктов ESET для малого бизнеса

Подробней

С 8 марта!

(2016-03-04)

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2019