Інструкції з придбання ліцензії

Купівля в Інтернет - магазин

Для того, щоб придбати ліцензію в Інтернет - магазин на нашому офіційному сайті, необхідно пройти по цьому посиланню ESET купить лицензию .

  • У разі, якщо Ви раніше не використали наш продукт, або використали пробну версію, Вам необхідно придбати нову повноцінну ліцензію.
  • Якщо у Вас вже була ліцензія, термін якої збігає, або витік не більше 2-х місяців назад, Ви маєте право придбати продовження ліцензії. Для подальшої активації продовження обов'язково знадобляться логін і пароль Вашої поточної ліцензії. Якщо Ви забули його, необхідно заздалегідь звернутися в службу технічної підтримки.

Коли Ви виберіть відповідний варіант (детальніший опис кожного з продуктів можна знайти тут), необхідно вказати кількість комплектів, і натиснути кнопку Купити. Зверніть увагу, на який термін Ви придбаваєте ліцензію і для якої кількості комп'ютерів.

Далі, необхідно вибрати зручний для Вас спосіб заповніть Ваші контактні дані і натисніть Оформити замовлення.

Після цього, Ви потрапите на сторінку, де буде вказаний номер Вашого замовлення. Виберіть Сплатити замовлення для переходу до сторінки оплати.

Для уточнення інформації про замовлення звернетеся по телефону: + (044) 221 26 47 або по електронній пошті orders@cddoma.com.ua.

Также Ви можете здійснити замовлення на корпоративну ліцензію через наш інтернет - магазин за адресою: http://eset-endpoint.kiev.ua/order.html

Зверніть увагу, що комплект Small Business Pack розрахований тільки на 5, або 10 комп'ютерів і не підлягає продовженню. Для оформлення повноцінної ліцензії Business Edition необхідно заздалегідь заповнити форму на сайті, після чого з Вами зв'яжуться наші представники.

Підписка у Інтернет провайдерів

Є можливість підписатися на послугу з Дані для доступу до особистого кабінету надаються провайдером. Цей тип ліцензії не підлягає продовженню за допомогою продовження для звичайних домашніх ліцензій.

Скидка 50% от ESET на конкурентный переход

(2017-06-07)

50% скидка на домашние продукты при условии конкурентного перехода

Подробней

Скидка 50% на ESET Mobile Security

(2017-02-27)

С 28 Фераля по 05 марта 2017 года скидка 50% на ESET Mobile Security!

Подробней

Все акции

Сравнение Eset Endpoint vs Smart Security vs ESET Antivirus

(2017-04-27)

Сравнение функционала и подбор продуктов ESET для малого бизнеса

Подробней

С 8 марта!

(2016-03-04)

Подробней

Все новости

Купить ESET NOD32 в Украине, Киев. Все права защищены © 2009-2019